Додати новину Головна» Архів новин
Шановні батьки майбутніх першокласників! Середня загальноосвітня школа №12 запрошує Вас відвідати наш учбовий заклад, де ви матимете змогу не тільки познайомитися з адмістрацією та вчителями школи, а й поринути в захоплюючий, цікавий світ шкільного життя.
Преглядів: 602 | Дата: 18.03.2013 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Чудовий настрій і весняні привітання подарували учні  школи 7 березня вчителям та дівчатам! Дякуємо за організацію свята учнів 8-9 класів, їх класних керівників Снєгур О.Г. та Шитікову Н.Б.

Преглядів: 574 | Дата: 08.03.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

22 січня учні школи разом з всією Україною відмітили День Соборності. Головною подією дня стала гра "Я люблю Україну" між двома різновіковими командами учнів 5-10 класу. Гра проходила на фоні "квітучої"карти нашої держави, зробленої дівчатами школи. Головний організатор свята - вчитель історії та правознавства Самойленко Л.О.
Преглядів: 659 | Дата: 26.01.2013 | Рейтинг: 2.0/1 | Комментарі (1)

Спокійно і традиційно закінчився І семестр. 27 грудня драматичний гурток "Маска" показав виставу "Мері Поппінс". Дякуємо всім учасникам за цікаву зустріч з героями роману Памели Треверс. Глядачи відмітили гру Кушнір В. (Мері Поппінс), Гивак В. та Жеребило В. (Джейн і Майкл), Діденко А. (міс Жайворон). Чолака А. (міс Ендрю), Рейнкас Д. (танець "Непогода"). Хочемо привітати учнів 5 класу з дебютом на театральній сцені, а учнів 11 класу з романтичним настроєм вальсів! З Новим роком!

Преглядів: 580 | Дата: 30.12.2012 | Рейтинг: 1.0/2 | Комментарі (0)

7 грудня за традицією відбувся день самоврядування. Учні-вчителі відповідально готувалися до уроків, старанно виконували свої обов'язки. Хочеться подякувати Кушнір В., Григусу О., Семченко Л., Демченко О., Франку Д. за серйозну підготовку до проведених уроків.
Преглядів: 516 | Дата: 10.12.2012 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

Завжди яскраво розпочинається в школі тиждень української мови. Перший день - День вишиванки. Учні прийшли сьогодні не тільки в улюблених вишиванках, дехто красувався в повному національному костюмі.В четвер нас очікують літературні вечорниці і незабутній смак украйнської національної кухні.
Преглядів: 619 | Дата: 12.11.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

7 листопада 2012 року на відкритому засіданні драматичного гуртка "Маска" відбулася презентація сьомого випуску альманаху "СТИХіЯ". Представляємо авторів збірки: Кардаш Іванна, Нечитайло Ганна, Павленко Ольга, Самойленко Дмитро, Шишкіна Катерина, Ткачук Анна, Руденко Андрій, Латюк Дар'я, Кисельов Олег, Козик Тетяна, Ксенченко Кристіна, Лампіцький Сергій, Карманов Кирил, Семченко Лариса, Задорожня Віка, Беспаленко Настя. Під час презентації зі своїми віршами виступили юні поети. Подяка випускникм школи Руденко А. і Беспаленко Н., які стали почесними гостями засідання. Бажаємо всім творчого натхнення і запрошуємо всіх до творчої співпраці!
Преглядів: 616 | Дата: 09.11.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

"Кримінальна відповідальність неповнолітніх" - під такою темою пройшла зустріч учнів 8-10-х класів школи з курсантами та викладачами  Академії МВС України в ЦДЮТ. Висловлюємо подяку організаторам зучтрічі за змістовну та цікаву бесіду.
Преглядів: 521 | Дата: 14.10.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Так... Тільки була написана об'ява про День Знань, як підступає все ближче жовтень, а там і перші канікули ( до речі їх перенесли з 25 по 31 жовтня). Не встигли "розкачатися" на навчання - вже посипалися перші тематичні оцінки. Все наше шкільне життя складається з цікавих миттєвостей, з яких потім протягнеться  довгий ланцюг спогадів. Серед них будуть конкурси цього року на краще фото про Київ, презентації класу, прогулянка вихідного дня вулицями стародавнього міста для учнів 9-10 класів, веселі конкурси на святі І.Піддубного в Мамаєвій слободі, свято пожежників  у Відрадненському парку, конкурс малюнків на асфальті та виставка виробів з природничого матеріалу, День музики. Безумовно, найяскравіша мить жовтня - День вчителя, який за традицією підготували учні 11 класу.
Преглядів: 503 | Дата: 10.10.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Вітаємо всіх з початком нового навчального року, а це означає початок дійсно нового: у наукових відкриттях, стосунках з друзями, вчителями, батьками - всі ми стали на рік дорослішими, мудрішими. Бажаємо, щоб нове принесло щасливі миттєвості! Фантазуйте, мрійте, працюйте!

Преглядів: 540 | Дата: 01.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »