Додати новину Головна» Архів новин
"Я вірю і маю намір вселяти людям віру в те, що на світі існує прекрасне", - писав Ч.Діккенс. Нагадати про світлі ідеали добра, любові і краси намагалися учасники драматичного гуртка "Маска" разом з учнями - учасниками новорічної вистави за твором англійського письменника "Різдвяна пісня в прозі". Бездоганно виконав головну роль Скруджа учень 11 класу Самойленко Дмитро. Яскраво нагадав про світле свято Різдва виконавець ролі племінника Скруджа Руденко Андрій. Гармонійно і цікаво ввійшли у дійство Багно Олексій (Дух минулого Різдва), Колупайло Тарас (Дух теперішнього Різдва) та Орел Олександр (Дух майбутнього Різдва). Ефектно прогримів своїми ланцюгами Дух Марлі у виконанні Ахмедова Арефа.Висловлюємо подяку всім учасникам вистави (більш 60 учнів школи) за незабутнє свято. Головним побажанням на Новий рік сподіваємось також стануть слова Ч.Дікенса: "Май душу, май серце і будеш людиною на всі часи"!
Преглядів: 637 | Дата: 01.01.2012 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

15 грудня о 18.00 відбудуться батьківські збори. В програмі: привітання учнів школи в актовому залі, розгляд проблем успішності учнів в класних колективах. Запрошуються всі батьки 1-11 класів.
Преглядів: 508 | Дата: 14.12.2011 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Відкритим уроком в спортивному залі відзначили учні 10-11 класів День збройних сил України. Старшокласники продемонстрували навички стройової підготовки. Військові вправи виконали Мотолигін Влад і Колупайло Тарас. Вміння розбирати і збирати зброю ми побачили у Ахмедова А., Самойленко Д., Новікова А. Військова підготовка високого рівня наших учнів - справа Сидоренко Ю.В.
Преглядів: 500 | Дата: 14.12.2011 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

Слажено пройшов День самоврядування, який розпочався спільним ранковим засіданням учнів і вчителів школи. Під час проведення уроків дублерами збирався фотоматеріал, відслідковувалася дисципліна учнів на уроках.Ннайбільш організованими виявилися класні колективи 8 і 9 класів.

Преглядів: 493 | Дата: 14.12.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Всі знають, що цей день ставить за мету нагадати всім про страшну проблему - СНІД. Учні нашої школи традиційно прийняли участь у конкурсі плакатів, а в 14.00 провели чудове свято спортивного танцю. Переможцями змагань стали учні 11, 7 та 1 класів. Але хочется відмітити позитивний настрій в танцях учнів 9 та 2 класів.
Преглядів: 497 | Дата: 04.12.2011 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

Такий предмет як художня культура передбачає знайомство з телевізійним мистецтвом. Учні 9 класу вирішили провести урок безпосередньо в музеї державної телерадіокомпанії, відвідати студії, де знімалися популярні передачи.
Преглядів: 529 | Дата: 04.12.2011 | Рейтинг: 3.0/1 | Комментарі (0)

Традиційно в осьтанню п'ятницю листопада в школі проходить сорочинський ярмарок. Учні продають солодощі, на отримані кошти придбається все необхідне для допомоги літнім самотнім людям, дітям-інвалідам та солдатам. Дякуємо всім, хто прийняв участь в цьому закладі.
Преглядів: 470 | Дата: 04.12.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Екскурсією до музею "Київенерго" учні 9 класу відкрили декаду фізико-математичних наук. Директор музею розповів про історію організації, шляхах її розвитку, продемонстрував цікаві експонати. Закінчилась зустріч переглядом фільму про Київенерго.
Преглядів: 756 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Вся Україна святкує 9 листопада День писемності. В школі до цього дня приурочений тиждень мови. Він пройшов дуже яскраво. В цей день більшість учнів прийшли до школи у вишиванках. Особливо помітними були учні 5 і 6 класів, а також вчителі української мови та літератури Чорна В.В, Шевченко С.,, Захарчук І.Д. та педагог-організатор Снєгур О.Г. У вестибюлі школи була розгорнута виставка стіннівок та малюнків до цього свята, а на другому поверсі - виставка українського оберігу. Протягом дня учнями старших класів проводилися народознавчі хвилинки. В 6 класі пройшов турнір знавців української мови та літератури "Із мови починається людина" (Савчук О.М.), учні 9 класу для школярів 5-6 класів показали літературно-музичну композицію (Шевченко С.С.), 5 клас запросив на екскурсію до оберігів наймолодших - учнів 1 класу, продемонстрували акторську майстерність у читанні віршів учні 11 класу Самойленко Д., Руденко А.
Преглядів: 778 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Цікавий осінній конкурс був проведений 4 листопада в школі. Юні красуні намагалися розвіяти сумний осінній настрій і внести в листопад яскраві кольори. Серед учасниць - Беспаленко А., Павленко О., Шішікіна К. (11 клас), Латюк Д., Луконіна Д., Хмара К. (10 клас), Козик Т., Кушнір В. (9 клас), Алексєєва О. (8 клас), Хоречко А. (7 клас). Під час конкурсу треба було себе презентувати, показати кулінарне мистецтво, продемонструвати знання рідної мови та вокальні і танцювальні здібності. Переможцем змагання за отриманими балами жюрі визначило Хмару Катерину. Але кожна учасниця отримала дипломи в різних номінаціях.
Преглядів: 562 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 1.0/2 | Комментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »