Додати новину Головна» Архів новин
Саме за цією адресою був проведений 3 листопада перший урок за творчістю М.Булгакова учнями 11 класу. Ми дуже вдячні робітникам літературного музею за створення незвичайної атмосфери зустрічи з письменником. Після екскурсії - подорож вулицями Київа,  які пам'ятають молодого Булгакова і допомагають зрозуміти.
Преглядів: 510 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 1.5/2 | Комментарі (0)

Напевно погода вирішила притримати холоди, оскільки учням треба було багато чого зробити під час канікул: відвідати парк "Олександрія" у Білій Церкві, проїхатись до музею коштовностей у Печерській Лаврі, погостити у Львові, подивитися на красу київської осені в парках міста.
Преглядів: 573 | Дата: 07.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Свято Покрови відсвятківали учні нашої школи на території музею під відкритим небом "Мамаєва Слобода". Під українські пісні зібралися на центральному майдані разом з учнями найкращі козаки України, які продемонстрували бойові мистецтва та справжню козацьку справність. Гарбузова каша  видалась найсмачнішою в колі друзів та та саме на це свято.
Преглядів: 543 | Дата: 07.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вересень - завжди гаряча пора для школярів. Перші уроки, нові предмети, нові вчителі. новенькі учні. Втома від літньої спеки змінюється втомою від виконання домашніх завдань. А скількі цікавого відбувається в вересні! Місячник правил дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі" відзначився не тільки виховними годинами, але і новими саморобками  та великим макетом від учнів 9 класу Клємєнтенка О. і Гончаренка М. Ювілейне свято пожежної частини в парку Відрадний зібрало багатьох гостей, в тому числі і учнів нашої школи. переможцем в конкурсі малюнків до цієїї події стала учениця 11 класу Нечитайло Г.Відбулися перші екскурсії цього навчального року: до Пірогова (6 клас), в музей українського мистецтва (9 клас), до Бабьєго Яру (8-9 класи). Закінчився перший місяць навчального року феєрічним привітанням з професійним святом вчителів нашої школи учнями 11 класу.
Преглядів: 608 | Дата: 08.10.2011 | Рейтинг: 2.0/2 | Комментарі (0)

Знову в школу... Скільки значень для кожного в цьому вислові. Для батьків - новий клопіт, для учнів - головне протиріччя "й хочеться й не дуже", для вчителів - великі сподівання, для першокласників - "нарешті", для 11 класу - "невже?". А що означає ця фраза для тебе?
А тепер офіційно: Свято Першого Дзвоника відбудеться 1 вересня о 8.30.
Преглядів: 729 | Дата: 31.08.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

До уваги учнів, батьків, випускників школи! Свято Останнього Дзвоника-2011 відбудеться 27 травня 0 9.30.
Преглядів: 657 | Дата: 25.05.2011 | Рейтинг: 1.0/4 | Комментарі (0)

12 травня в школі була започаткована традиція святкування досягнень учнів за навчальний рік. Грамотами і подарунками були нагороджені переможці районних олімпіад, МАН, творчих конкурсів. Серед нагороджених Кардаш Іванна, Самойленко Дмитро, Дідович Ольга, Нечитайло Ганна (10 клас), Шустов Артур, Семченко Лариса, Єгорова Софья (9 клас), Дідківський Антон (4 клас).
Преглядів: 582 | Дата: 25.05.2011 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

Ми повинны пам'ятати, щоб жити далі спокійно, щоб нікому не хотілося повернути те, що привело людство до межі між життям і смертю. Тому ми знову переглядуємо сторінки другої світової, запрошуємо ветеранів, проводимо виховні години, переглядаємо кінострічки, відвідуємо парад Перемоги і просто на вулицях даруємо квіти ветеранам...
Преглядів: 568 | Дата: 15.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Приймаючи європейських гостей на змаганнях з футболу, ми повинні знати історію цього виду спорту. З цією метою в школі пройшов відкритий урок з футболу.

Преглядів: 547 | Дата: 15.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

В рамках роботи історичного гуртка "Пектораль" учні 10 класу відвідали в Києві музей М.Грушевського
Преглядів: 622 | Дата: 15.05.2011 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 »