Головна » 2011 » Жовтень » 8 » Цікавий вересень
Цікавий вересень
Вересень - завжди гаряча пора для школярів. Перші уроки, нові предмети, нові вчителі. новенькі учні. Втома від літньої спеки змінюється втомою від виконання домашніх завдань. А скількі цікавого відбувається в вересні! Місячник правил дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі" відзначився не тільки виховними годинами, але і новими саморобками  та великим макетом від учнів 9 класу Клємєнтенка О. і Гончаренка М. Ювілейне свято пожежної частини в парку Відрадний зібрало багатьох гостей, в тому числі і учнів нашої школи. переможцем в конкурсі малюнків до цієїї події стала учениця 11 класу Нечитайло Г.Відбулися перші екскурсії цього навчального року: до Пірогова (6 клас), в музей українського мистецтва (9 клас), до Бабьєго Яру (8-9 класи). Закінчився перший місяць навчального року феєрічним привітанням з професійним святом вчителів нашої школи учнями 11 класу.
Переглядів: 608 | Додав: GA | Рейтинг: 2.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.