Вітаю Вас, Немовля
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alikon8242, GA  
Форум » offtopic » Болтавня » Де можна купити запчастини для спецтехніки в Україні?
Де можна купити запчастини для спецтехніки в Україні?
lermontovlermikДата: Понеділок, 24.04.2023, 22:38 | Сообщение # 1
Выпускник
Група: Пользователи
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Де можна купити запчастини для спецтехніки в Україні? Треба замінити деталі на екскаваторі, але не знаю, куди звертатися. Можливо, хтось може порадити якогось досвідченого продавця або магазин?
 
kykanaslivaДата: Понеділок, 24.04.2023, 22:39 | Сообщение # 2
Старшекласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зазвичай замовляю запчастини для своєї спецтехніки онлайн. Вибір більший, а ціна може бути дешевшою. Але саме головне, що можна знайти рідкісні запчастини, яких не знайдеш у стаціонарних магазинах.
 
valetka583Дата: Понеділок, 24.04.2023, 22:42 | Сообщение # 3
Старшекласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібні запчастини для спецтехніки, то варто звернутися на сайт https://sm-parts.com.ua Там великий вибір різноманітних запчастин на будь-яку техніку. Я перевірив цей сайт на власному досвіді і все сподобалось. Вони пропонують хорошої якості запчастини за доступними цінами та чітко дотримуються графіку доставки. Якщо хочете отримати якісні запчастини за помірні гроші - рекомендую звернутися саме сюди.
 
spamergodaДата: Вівторок, 25.04.2023, 15:11 | Сообщение # 4
Учитель
Група: Пользователи
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
спасибо
 
omelchenkomarina6Дата: Вівторок, 02.05.2023, 19:44 | Сообщение # 5
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
А может и мне кто поможет У меня часто ломается машина Skoda и я с ней уже замучалась. Скажите можно ли где то купить на нее запчасти, чтоб были хорошие и служили долго.
 
al8769323Дата: Четвер, 04.05.2023, 20:35 | Сообщение # 6
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
да сейчас качество как по мне везде одинаковое. так что вы навряд ли найдете те запчасти которые будут долго служит что и пытаться не стоит.
 
ok7219049Дата: Четвер, 04.05.2023, 20:44 | Сообщение # 7
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Да когда ломается часто машина это просто кошмар. И это я уж знаю не по наслышке. Но после того как я начала покупать запчасти на свой автомобиль Skoda в магазине Автогранд https://avtogrand.com.ua/skoda/ там просто выбор их всегда большой и можно все найти. Да и качество запчастей всегда на высшем уровне. Вот с ними моя машина ездит долгое время без всяких поломок. Так что советую вам к ним обратится.

Повідомлення редагував ok7219049 - Четвер, 04.05.2023, 20:47
 
Форум » offtopic » Болтавня » Де можна купити запчастини для спецтехніки в Україні?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: