Сторінка майбутнього першокласника

СЗШ №12, вулиця Зелена 12,  з радістю відкриває для вас свої двері по прийому дітей до першого  класу .  На ваших дітей чекають високоосвічені вчителі, які своєю професійною майстерністю допоможуть вашим дітям отримати високі знання у стінах нашої школи.

Навчання проводиться українською мовою . З першого класу вивчається англійська мова , розвиваюча математика, комп’ютерна грамота, факультативно -  російська мова .

З метою розвитку творчих здібностей учнів у позакласний час у школі працюють гуртки:

Ляльковий театр;

Театральний «Маска»;

«Художня творчість»;

.«Юні історики»;

«Журналістика».

Для зміцнення здоров’я дітей ми пропонуємо заняття у секціях:

Спортивна акробатика;

Футбол (дитячо-юнацька

школа      «Арсенал»);

Школа єдиноборств ТАЕКWONDO;

Регбі;

Настільний теніс.

У середній та старшій школі поглиблено вивчають предмети гуманітарного циклу . З п’ятого класу обов’язковим предметом для вивчення є німецька мова.

Також на базі нашої школи працює тренінговий центр соціальних знань „За здоров’я дітей та молоді”. З учнями проводить заняття  та консультації практикуючий психолог.

З 13.01.2014 року на базі школи працює група по підготовці дітей до першого класу «Школа майбутнього першокласника»:

середа   з 16.00-17.00

Ми раді бачити ваших дітей учнями нашої школи.

Адміністрація школи

А ми до вас у перший клас

До  СЗШ № 12  завітали педагоги, батьки та вихованці дитячого садка №716. Дітям було запропоновано виставку дитячих робіт «Наша творчість», лялькову виставу «Ріпка». Учні 11 класу із задоволенням провели з малечею ярмарку ігор.

Сподобалась дітям і екскурсія навчальним закладом. Особливо цікаво і змістовно провів екскурсію в живому куточку та кабінеті біології
Ліпський В.М., вчитель біології.  Вихованці були у захваті від уроку природознавства, на якому вони відчули себе справжніми школярами, посидівши за партами…