Вітаю Вас, Немовля
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alikon8242, GA  
Форум » offtopic » Болтавня » Аккумулятор до 2500
Аккумулятор до 2500
klimlimonovДата: Понеділок, 14.09.2020, 21:51 | Сообщение # 1
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
А подскажите такой аккумулятор на машину до 2500 грн.
 
matildamillerДата: Середа, 16.09.2020, 10:56 | Сообщение # 2
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
У меня муж на мою машину заказывал аккумулятор Bosch https://svitakb.com.ua/akkumulyatory/avtomobilnye/akbbosch/ в этом магазине. Я его ещё с новой почты забирала, не знала кстати что аккумуляторы такие тяжелые. Аккумулятор вроде вышел не так дорого, как бы мы брали в местном магазине. У нас на 300-400 гривен дороже стоит аккумулятор чем в этом магазине.

электрошокер
 
kvoronina647Дата: Вівторок, 22.09.2020, 16:15 | Сообщение # 3
Ученик
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
icon_flower
 
misterbicipsДата: Четвер, 21.09.2023, 13:38 | Сообщение # 4
Старшекласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Здравствуйте! Слышал, что литий-железо-фосфатные аккумуляторы - это новое слово в технологии. Где онлайн можно купить качественный вариант?
 
olkamaslova761Дата: Четвер, 21.09.2023, 14:10 | Сообщение # 5
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Когда я начал искать аккумуляторы для моего электрокара, я столкнулся с множеством вариантов. Однако после длительного изучения я остановил свой выбор на lifepo4 аккумуляторы 48v https://a-trade.com.ua/catalog....orav-48
Эти аккумуляторы не только долговечные, но и обладают отличной термической стабильностью, что снижает риски перегрева. К тому же они экологически безопасны, что для меня было важно. Я купил свой комплект в А-Трейд, и что могу сказать - обслуживание на высшем уровне! Быстрая доставка, профессиональные консультации и, конечно, доступные цены.


Повідомлення редагував olkamaslova761 - Четвер, 21.09.2023, 14:10
 
rittiukiaДата: Субота, 28.10.2023, 11:33 | Сообщение # 6
Ученик
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам для  системи резервного живлення потрібний гелієвий акумулятор. Підкажіть, де можна купити за адекватною ціною?
 
makarickckckДата: Субота, 28.10.2023, 11:36 | Сообщение # 7
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата rittiukia ()
Нам для  системи резервного живлення потрібний гелієвий акумулятор. Підкажіть, де можна купити за адекватною ціною?

Ми в інтернет-магазині Lodka5 купили для системи резервного живлення відмінний гелевий акумулятор https://lodka5.com.ua/ua/akkumuljatori/gel-battery/ Дуже задоволені його продуктивністю та надійністю. Гелієві акумулятори є відмінним вибором для систем резервного живлення, так як вони мають ряд переваг. Важливими характеристиками гелієвих акумуляторів є їх тривалий термін служби та низька схильність до саморозряду. Це означає, що вони можуть зберігати заряд протягом тривалого часу, що є особливо важливим для систем резервного живлення, які можуть використовуватися лише в екстрених ситуаціях.
 
Форум » offtopic » Болтавня » Аккумулятор до 2500
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: