Вітаю Вас, Немовля
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alikon8242, GA  
під час' або 'підчас
dunducattiДата: Понеділок, 20.05.2024, 11:03 | Сообщение # 1
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Виникло питання щодо правопису виразу 'під час' або 'підчас'. Як правильно пишеться цей вираз? Можливо, хтось може пояснити різницю між ними та навести приклади вживання? Буду вдячний за ваші відповіді та пояснення!
 
dinalatreДата: Понеділок, 20.05.2024, 11:04 | Сообщение # 2
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Це цікаве питання. Зазвичай я вживаю 'під час', але часто чую і 'підчас'. Відчуваю, що різниця може бути в контексті вживання. Але я б хотів знати більше про правильний правопис. Може, хтось може пояснити?
 
oscar82x4Дата: Понеділок, 20.05.2024, 11:06 | Сообщение # 3
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай обидва варіанти вважаються правильними, але є нюанси в їх вживанні. 'Під час' вважається більш формальним і використовується у наукових або офіційних текстах. 'Підчас' є більш розмовним і може вживатися у повсякденному мовленні. Однак, обидва варіанти можна використовувати в літературній мові. Я також рекомендую переглянути статтю на NENWS https://nenws.com/samoosv....-gslxfc , де ця тема розглядається докладніше.
 
dunducattiДата: Понеділок, 20.05.2024, 11:06 | Сообщение # 4
Первокласник
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пояснення! Звучить логічно. Спробую застосувати ці знання у моїх текстах. І отже, можливо, комусь буде цікаво переглянути цю статтю на NENWS для більш детального розуміння цієї теми.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: