Додати новину Головна» 2012 » Січень » 01
"Я вірю і маю намір вселяти людям віру в те, що на світі існує прекрасне", - писав Ч.Діккенс. Нагадати про світлі ідеали добра, любові і краси намагалися учасники драматичного гуртка "Маска" разом з учнями - учасниками новорічної вистави за твором англійського письменника "Різдвяна пісня в прозі". Бездоганно виконав головну роль Скруджа учень 11 класу Самойленко Дмитро. Яскраво нагадав про світле свято Різдва виконавець ролі племінника Скруджа Руденко Андрій. Гармонійно і цікаво ввійшли у дійство Багно Олексій (Дух минулого Різдва), Колупайло Тарас (Дух теперішнього Різдва) та Орел Олександр (Дух майбутнього Різдва). Ефектно прогримів своїми ланцюгами Дух Марлі у виконанні Ахмедова Арефа.Висловлюємо подяку всім учасникам вистави (більш 60 учнів школи) за незабутнє свято. Головним побажанням на Новий рік сподіваємось також стануть слова Ч.Дікенса: "Май душу, май серце і будеш людиною на всі часи"!
Преглядів: 637 | Дата: 01.01.2012 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)