Додати новину Головна» 2012 » Жовтень » 10
Так... Тільки була написана об'ява про День Знань, як підступає все ближче жовтень, а там і перші канікули ( до речі їх перенесли з 25 по 31 жовтня). Не встигли "розкачатися" на навчання - вже посипалися перші тематичні оцінки. Все наше шкільне життя складається з цікавих миттєвостей, з яких потім протягнеться  довгий ланцюг спогадів. Серед них будуть конкурси цього року на краще фото про Київ, презентації класу, прогулянка вихідного дня вулицями стародавнього міста для учнів 9-10 класів, веселі конкурси на святі І.Піддубного в Мамаєвій слободі, свято пожежників  у Відрадненському парку, конкурс малюнків на асфальті та виставка виробів з природничого матеріалу, День музики. Безумовно, найяскравіша мить жовтня - День вчителя, який за традицією підготували учні 11 класу.
Преглядів: 497 | Дата: 10.10.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)