Головна » 2011 » Листопад » 19 » Тиждень української мови та День писемності
Тиждень української мови та День писемності
Вся Україна святкує 9 листопада День писемності. В школі до цього дня приурочений тиждень мови. Він пройшов дуже яскраво. В цей день більшість учнів прийшли до школи у вишиванках. Особливо помітними були учні 5 і 6 класів, а також вчителі української мови та літератури Чорна В.В, Шевченко С.,, Захарчук І.Д. та педагог-організатор Снєгур О.Г. У вестибюлі школи була розгорнута виставка стіннівок та малюнків до цього свята, а на другому поверсі - виставка українського оберігу. Протягом дня учнями старших класів проводилися народознавчі хвилинки. В 6 класі пройшов турнір знавців української мови та літератури "Із мови починається людина" (Савчук О.М.), учні 9 класу для школярів 5-6 класів показали літературно-музичну композицію (Шевченко С.С.), 5 клас запросив на екскурсію до оберігів наймолодших - учнів 1 класу, продемонстрували акторську майстерність у читанні віршів учні 11 класу Самойленко Д., Руденко А.
Переглядів: 781 | Додав: GA | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.