Додати новину Головна» 2011 » Листопад » 19
Екскурсією до музею "Київенерго" учні 9 класу відкрили декаду фізико-математичних наук. Директор музею розповів про історію організації, шляхах її розвитку, продемонстрував цікаві експонати. Закінчилась зустріч переглядом фільму про Київенерго.
Преглядів: 756 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Вся Україна святкує 9 листопада День писемності. В школі до цього дня приурочений тиждень мови. Він пройшов дуже яскраво. В цей день більшість учнів прийшли до школи у вишиванках. Особливо помітними були учні 5 і 6 класів, а також вчителі української мови та літератури Чорна В.В, Шевченко С.,, Захарчук І.Д. та педагог-організатор Снєгур О.Г. У вестибюлі школи була розгорнута виставка стіннівок та малюнків до цього свята, а на другому поверсі - виставка українського оберігу. Протягом дня учнями старших класів проводилися народознавчі хвилинки. В 6 класі пройшов турнір знавців української мови та літератури "Із мови починається людина" (Савчук О.М.), учні 9 класу для школярів 5-6 класів показали літературно-музичну композицію (Шевченко С.С.), 5 клас запросив на екскурсію до оберігів наймолодших - учнів 1 класу, продемонстрували акторську майстерність у читанні віршів учні 11 класу Самойленко Д., Руденко А.
Преглядів: 778 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Цікавий осінній конкурс був проведений 4 листопада в школі. Юні красуні намагалися розвіяти сумний осінній настрій і внести в листопад яскраві кольори. Серед учасниць - Беспаленко А., Павленко О., Шішікіна К. (11 клас), Латюк Д., Луконіна Д., Хмара К. (10 клас), Козик Т., Кушнір В. (9 клас), Алексєєва О. (8 клас), Хоречко А. (7 клас). Під час конкурсу треба було себе презентувати, показати кулінарне мистецтво, продемонструвати знання рідної мови та вокальні і танцювальні здібності. Переможцем змагання за отриманими балами жюрі визначило Хмару Катерину. Але кожна учасниця отримала дипломи в різних номінаціях.
Преглядів: 562 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 1.0/2 | Комментарі (0)

Саме за цією адресою був проведений 3 листопада перший урок за творчістю М.Булгакова учнями 11 класу. Ми дуже вдячні робітникам літературного музею за створення незвичайної атмосфери зустрічи з письменником. Після екскурсії - подорож вулицями Київа,  які пам'ятають молодого Булгакова і допомагають зрозуміти.
Преглядів: 508 | Дата: 19.11.2011 | Рейтинг: 1.5/2 | Комментарі (0)